Adana Soğuk Zincir Taşımacılığı

Soğuk Zincir Taşımacılığı

Soğuk Zincir Taşımacılığı aslında hepimizin varlığından haberdar olduğumuz bir hizmet. 

Şili’de yetişen yaban mersininin Londra’da kahvaltılarda kahvaltıları süslemesi, Afrika’da Fransız yapımı aşıların kullanılması veya Ankara’da hamsi ve levrek restoranlarının bulunmasını sağlayan tüm bu olanaklar soğuk zincir uygulamalarına örnek olmaktadır. 

Nitekim giderek artan dünya nüfusumuz ve gelişmekte olan ülkelerdeki artan gelirler sayesinde, dünya genelindeki tüketiciler, tüketim ihtiyaçlarını bulundukları yerden daha ucuza maliyetle üretilen ürünleri seçiyorlar. Ürün seçimlerinde bir sınır bulunmadığı gibi kolayca bozulabilen ürünlerde talep edebilmektedirler. 

Ülkemizde de, kişi başına düşen milli gelirin artması, dondurulmuş gıda, et, balık, konserve ve hazır gıda tüketiminde ya da dondurulmuş sebzelerin daha fazla kabul görmesinde artışa neden olmuştur. 

Giderek daha fazla sayıda ülkenin ithal ettiği gıda maddeleri artmaktadır, özellikle de deniz ürünlerini tercih eden Çin'de de benzer faaliyetlere rastlanmaktadır. 

Sektöründe önde olan firmamızın Soğuk Zincir Taşımacılığı ihtiyacı olanlara yardım etmek ve toplumumuzun tüketim olanaklarını geliştirme konusunda güçlü bir bağlılığı bulunmaktadırBozulabilir maddeler için soğuk taşımacılığı hizmetimizi tercih eden müşterilerimiz, bunun çok iyi farkındadır. Bizle tanışmadan önce karşılarına çıkan sorunlardan dolayı çoğu müşterimizin, personellerimizin sevkiyat uzmanlığı, uygun sıcaklık konusundaki tecrübelerimiz ve ürünü takip etme bakımından kullanmakta olduğumuz teknoloji gibi çeşitli kategorilerde kaygıları vardı. Kendimizi kanıtlamamız ve lojistik hizmetlerimizin kullanabilirliğini deneyimlemiş olduklarında, tamamen bu kaygıları sona ermişti. Soğuk Zincir Taşımacılığacılığı nın sizlere sunduğu etkili soğuk zincir yönetiminin en büyük ekonomik faydalarından biri, yeni pazarların oluşturulmasına olanak sağlamaktır. Bu sayede istediğiniz türden ürününüzü istediğiniz konumdaki tüketicilerle buluşturabilmektesiniz. 

Teknolojinin devamlı ilerlemesi, sıcaklık kontrollerinin kolaylaşması ayrıyeten depolama ve nakliye alanlarındaki gelişim sayesinde, ürettiğiniz meyve ve sebzeler yıl boyunca tüketicilerle buluşabilme olanağı bulması sebebiyle işletmenizin marka niteliği taşımasında önemli imkân sağlamaktadır. 

İnovasyon Soğuk Zincir Taşımacılığı ve şirketimizin kalbidir. Her geçen gün üzerine beğeniler eklediğimiz başarımızın ve sürekli büyümemizin büyük bir bölümünü, büyük, küçük tüm fikirlere borçluyuz. Yenilikçi ürün ve süreçlerden, yeni standartlara ulaşmaya ya da en iyi uygulamaları hayata geçirmeye kadar deneyimli kadromuz sürekli sizinledir. 

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz